NASIL DÜŞÜK PRİMLİ KASKO ALABİLİRİM

Sadece ihtiyacınız olan teminatları seçebilirsiniz!
Poliçenize eklediğiniz her teminat fiyatı artırır. Sadece ihtiyacınız olan teminatları seçmeniz primlerinizin artmasını önler. Kullandığınız bazı kredi kartları, banka kartları ve sahip olduğunuz diğer poliçeler ferdi kaza, yardım hizmetleri gibi bazı teminatları içermektedir. Var olan teminatlarınızı tekrar seçmeyerek priminizden önemli ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz.
Hak ettiğiniz indirimleri mutlaka belirtmelisiniz!
Sizin veya aracınızın özellikleri poliçenizde bir takım indirimler uygulanmasını sağlayabilir. Hak ettiğiniz tüm indirimleri alarak kasko priminizi düşürebilirsiniz. Ayrıca %65'a varan oranlarda indirim sağlayan hasarsızlık indiriminizi muhakkak belirterek ve alınız.
Muafiyetli poliçe indirimini tercih edebilirsiniz!
Sigorta bedeli üzerinden %1 veya %2 oranında muafiyetli poliçe tercih ederek belli miktarlardaki küçük hasarlarınızı kendiniz ödemeyi tercih ederseniz primlerinizde %40'a varan oranlarda indirim sağlayabilirsiniz.

ANLAŞMALI SERVİSTEN NASIL YARARLANILIR?

Anlaşmalı servisten yararlanmak için yapmanız gereken ilgili sigorta şirketini arayarak en yakın anlaşmalı servisin bilgilerini öğrenmek ve hasarlı aracınızı anlaşmalı servise götürmektir.

ANLAŞMALI SERVİS UYGULAMASI NEDİR?

Sigorta şirketleri sigortalılarına daha hızlı ve kaliteli hasar hizmeti verebilmek için otomotiv sektöründeki firmalar ile onarım anlaşmaları yapmaktadır.
Anlaşmalı servis uygulaması, sigorta şirketleri tarafından yaygın yetkili otomotiv servisleri aracılığı ile belge ve bilgi iletişimini en aza indirerek hasarları sigortalıların parasal ödeme kaygısı olmadan kısa süre içerisinde sonuçlandırmak amacı ile sigortalıların hizmetine sunulmuştur.
Otomotiv sektörünün yeterlilik ve kalite belgesi vererek açtığı servisler sigortacılık işlemlerinde de gerekli deneyime sahip personel çalıştırdıkları için hasarların en kısa sürede sonuçlanmasına yönelik her türlü bilgiyi doğrudan sigortalılara aktarabilmektedirler.